Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Adana - 15.2.20201. AYAK : 3, 4, 6, 1  8, 7, 9, 10

2. AYAK : 11, 12  4, 3, 9, 2, 5

3. AYAK : 5, 7, 1  2, 3, 6, 4

4. AYAK : 2 

5. AYAK : 2, 1, 4, 7

6. AYAK : 1, 2

3 gün aradan sonra tekrar merhaba, hepinize bol şanslar diliyorum. 

 

BİLDENHAN: Muhtemelen ağır favori çıkacak ama şu an sırf ağır favori diye bu safkanı yıkıp macera arayacak durumum yok zira son zamanlarda yaşadıklarım ortada. 8 yaşına gelipte hala bu kadar etkili yarışlar koşan nadir isimlerden birisidir BİLDENHAN. Hem inatçı hemde güçlü karakteriyle yarışa sonuna kadar asılıyor. Daha önce bu rakipleriyle koştu ve tabiri caizse bu rakipleri onun kuyruğunu göremediler. Kaçak atlarda Karataş' a aslında hiç güvenmem ama neyse bu safkan için sanırım yapacak çok şey yok. Çıktığı gibi bitirmesi lazım.

 

DAINTREE ve DARK VICTORY: Günün son ayağında rakiplerinden farklı isimler olduklarına inandığım DAINTREE ve DARK VICTORY isimli taylarla şansımı deneyeceğim. Bu taylardan özellikle DAINTREE muhteşem fiziğiyle dikkat çekiyor. Son yarışında start verilir verilmez jokeyi tarafından sert bir teşvikle öne atlamıştı ve sonlarda kalite bir taya geçilirken bugünkü rakiplerinden Dark Victory ve MY Head' a yarışın hiçbir yerinde teslim olmamıştı. Bu safkana illa ki liderlik aldırma yerine önde beklemeyi alıştırırlarsa ileride çok değişik yerlerde görürüz. Bugün yarışta 1-2 tane öne hamle yapmaya hevesli isimler çıkabilir, eğer böyle bir durum olursa onlarla didişmek yerine sabırlı bir şekilde onların gölgesi şeklinde düzlüğü görürse bence zor kaybeder. DAINTREE bence normal kuponlar için ideal bankodur. Eğer yarış hızlanır ve öndeki tempoya Diantree' de katılırsa devreye DARK VICTORY' nin girme ihtimali bence çok fazla zira Karataş ın bu defa daha sabırlı bineceğini düşünüyorum. Geniş kuponda bulundurulmalı diye düşünüyorum. 

 

NOT: Gücü olanlar ilk ayakta dışarıda bıraktığım atlara ve 2.ayakta Baş Usta' ya dikkat etsin, ben bu atları yazmadığımda iyi koşarlar.

 

YEDİLİ İLK AYAK: Birinci koşuda epey denk bir yarış var, rakiplerinin verdiği arasından dolayı Kara Duman favorim olsada kısa süredir koşmayan Last Rebel ve King Cha Cha hiç boş tay değiller.