Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İzmir - 25.6.20201. AYAK : 3, 4, 6, 5  8, 7, 9, 10, 1, 2

2. AYAK : 9, 8, 4, 7  5, 6

3. AYAK : 8 

4. AYAK : 1  4

5. AYAK : 5, 1  6, 10

6. AYAK : 5, 4, 1, 2, 6, 11, 13 

DEMİRBARS: Son yarışında 1.altılıda banko yazdığım isimdi, starttan geç çıkma huyunu unuttuğu için tek atmıştım ama benim şansıma o gün tekrardan tam startta kalmadı ama deparlanamayıp en geriye düştü. Tamam startta kalabilir, deparlanamayabilir o da bana denk gelebilir ama dışarılardan pompalayarak öne atlayıp öndeki atın yanına gelme hastalığı nedir anlamadım. 2100 metre yarış ve bu at daha önce zaten bekleme yapan bir attı. Gerçi o kadar önde boş kalan at her halükarda kazanırmış orası ayrı mesele ama işte böyle bir durumla karşılaşmıştım. Bugün öne hamle yapabilecek 3-4 tane rakibi var ve bugünde aynı şeyi yapmaya kalkması intihar olacaktır. Ki zaten yaptığım görüşmede bugün bekleme yarışını benimseyecekleri bilgisini aldım. Bakalım bu defa neler olacak, DEMİRBARS 2.altılımda bankomdur. Son ayakta Mavi Dalga' ya gidecekler için önereceğim sıra; 8,,,,12,11,9,7,3,2,6,1

 

AKSAKALLI ve KARA HİSAR: Rakiplerinden çok farklı iki isimden birisinin kazanmasını beklemem sanırım normal sonuç sayılmalı. AKSAKALLI sert temposuyla bitirmeye çalışacak, muhtemelen onu 3-4 takipte olacak KARA HİSAR sonlarda son bir hamleyle onu atlatmaya çalışacak.

 

MAVİDALGA: Son ayakta yanına çok sayıda rakip yazdım ama bunun sebebini aslında çoğunuz biliyor, arap dişi yarışlarıdır sebebi başkada bir şey yok. MAVİDALGA koşacağım derse başından sonuna kadar yıpranmadan bu rakipleri geçer. O yüzden bu niye yıkmış, birşey mi varda yıkmış muhabbeti boş muhabbettir bu konuda karar sizlerindir.Ben yeminliyim elim kolum bağlanmadıkça arap dişi yarışlarını tek atmamaya.

 

1.ayakta: Tenkızı, son ayakta Landing, Last Blood yazamadığım isimler oldular. Elediğim atların nasıl koştuğunu Ankara' da yine gördünüz, tarihin en sakar tahmincisi kim diye sorsalar avazım çıktığı kadar beeeeennnn diye bağırırım :)