Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Kocaeli - 30.6.20201. AYAK : 5, 6, 9, 8  7, 1, 4, 10, 11, 12

2. AYAK : 5

3. AYAK : 5

4. AYAK : 2, 4, 9, 1  3, 5

5. AYAK : 9, 1, 2, 5, 12  6, 11, 8, 7

6. AYAK : 6, 3  8, 9, 13, 4

Çok Zorlu Yarışlara Gebe Kartepe..!

AK DIAMOND: Günün 2.ayağında ayağına seri çok fazla atın olacağı kağıt üzerinde çok hızlı başlayacak bir yarış olduğunu söylemem lazım. Böyle bir ortamda gözüm her zaman düzlüğe sabırlı girecek bir atı arar. Bu tanımada, bu ortamı en iyi kullanacak isimde AK DIAMOND gibi duruyor. Kalabalık grupta trafik problemi yaşamadığı takdirde sonlarda kuvvetli bindirmeler yapacağını düşünüyorum ama programın geneli olduğu gibi bu koşuda çok ama çok zorlu geçeceğe benziyor.

 

CATCH THE RHYTHM: 1400 metre ilk yarış, 11.kulvar ve Onur Öztürk ve ben gidip CATCH THE RHYTHM' i tek yazdım Allah yardımcım olsun demekten başka bir lafım yok. Peki neden gidip böyle bir tercihte bulundum diyebilirsiniz.Aslında onun cevabı bende çok basit; at yokluğundan berbat atların içinde kapalı kutu ama kan hattı çok iyi olan hazırlıklarıda yeterli olan bir isim olduğundan CATCH THE RHYTHM diyebiliyorum. Bana göre en yakın rakip Kızıl Yağız ve Baba Cahit derim ama çok çok zorlu bir yarış olacağa benziyor. 

 

OĞUZ ŞAH: Bence tam bir çim atı ve bu tay bugün %68 gibi anormal bir oranla büyük favori. Bugün belki kolay kazanır aynı Ankara' da 3.ayakta at yokluğundan çimde kazanan Ünlü gibi fakat OĞUZ ŞAH eğer kumu hiç yapamam derse 4.ayakta karışacaktır. Ben riske girmem, ama bu yorumuda sırf neden bu kadar at yazdın soruları için ekledim.  

 

İlk ayakta dışarıda kalan iki atı tutmadığımdan değil, yer açamadığımdan yazamadım, kafamdaki tek düşünce hepsidir.