Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Kocaeli - 8.10.20201. AYAK : 2  5, 6, 4, 7, 3, 9

2. AYAK : 8, 4, 5, 1, 9, 7, 6 

3. AYAK : 3  4, 12, 10, 2

4. AYAK : 5, 3 

5. AYAK : 8, 5, 6, 4, 1, 10, 2 

6. AYAK : 4 

KADHAN ve SON OĞUL: 4.Ayakta iki safkanla riske girdim, bunlardan KADHAN bugün sitili rakipleri olsada en şanslı isimdir, ki zaten böyle ortamlarda bile bana mısın demeyip öne çıkan ve direnebilen bir isim o yüzden programın haklı ağır favorisidir lakin ne olursa olsun bu tip yarışlarda böyle atlar bana güven vermiyor ondan dolayıda bu tip yarışlarda sonlarda sıkı gelecek isimler arıyorum. Bu arama neticesinde kafama en çok yatan iki isim oldu, bunlar Gergin ve Son Oğul fakat öylesine ZORLU bir program var ki kalabalık at yazdığım yerlerde elediklerimi bile saymıyorum o yüzden şablonu limite çekme adına Gergin ve Son Oğul ikilisinden SON OĞUL' u kuponuma yazıyorum, buraya kadar gelebilirsek umarım ikisinden birisi kazanır. 

 

BABA MEDET: Bugünkü programı dün gece gördüğümde BABA MEDET bu grupta %60 a koşar çok ağır favori çıkar ama program karışık olduğu için ağır favori çıkmış olsa bile tek yazarım demiştim. Sonra bugün bir gördüm ki %34 lerde açılan bir AGF ile son ayakta bu at favori. Arkadaşlar gelir gelmez orasını ben %100 bilemem fakat eğer bu sırf son yarışı için yapılıyorsa bizim için avantaj olacak çünkü o yarışla bugünkü yarış arasında dünyalar var. Bugün BABA MEDET' i önde boğacak bir rakip yok dolayısıyla iğrenç bir kulvarı olmasına rağmen Şart-2 gibi maidendan sonraki en düşük seviyeli yarışlardan birisi olan bu koşuda ben bu atı yıkmam bankomdur. Kaybettiği zamanda zaten yarış karakolda biter ama umarım kuponumuzda olan cazip atlarla buralara kadar gelebiliriz umarım.

 

YEDİLİ PLASE İLK AYAK: Plase bile 5 at koşmasına rağmen zor yarışla başlıyor,  BLACK WASP ve PLOVDIV en azından ilk ikiye girsin bir zahmet.