Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İstanbul - 9.10.20201. AYAK : 2, 3, 1, 6, 4, 5  7

2. AYAK : 3  1, 4, 5

3. AYAK : 3, 2, 4, 6, 5  1

4. AYAK : 2, 3, 6  1, 5

5. AYAK : 3, 4  5, 1

6. AYAK : 6

UYARI!!! Sentetik pist kum pistten ziyade zaten çime daha yakın bir pist o yüzden tahminlerde bir değişiklik yapılmasına da gerek yoktur.

 

SUBİKE: Banko yazacak kadar tuttuğum isim SUBİKE' dir, bu kısrağı yarış hayatının başından beridir çok tuttum, kuponuma yanlış hatırlamıyorsam da birkaç defa banko yazdım, bunu yapmamın sebebi kan hattına özelliklede anne kan hattına çok inanmamdı. Bugün belki çoğunluğunu erkeklerin olduğu bir grupta koşacak lakin SUBİKE' nin ivmelenen bir form sıçraması var ve son kazandığı yarışlara bakarsak yarış sonu çok yorulmuşa da benzemedi. Bugün kantarmasını çok sevdiği binicisi ile kazanmaya yakındır. Fakat geçenki yarışında altını çize çize yazdığım bir atım koştuğundan bugünlük tek tuttuğum SUBİKE' nin yanına tüm rakiplerini yazdım, siz son ayağa gitmek istemezseniz tek tercihiniz bence SUBİKE olmalı. 

 

ONURLUEFE: Babek midir nedir Kaizbert' in yavrusu bir kaçıyor, bir çıkmıyor bugün ne yapacağını bilmiyorum ama bekliyorum dediği an ONURLUEFE bugün istediği şartları yakalar güzel bir tempo ile bu rakiplerini geride bırakır, yine tek yazmayı düşündüğüm isimlerdendir. NOT: Bu koşuda Onurluefe' yi banko yazmadım yanına rakipler yazdım ama Acıdilli Fatih' i binicisinden Babek' i ise biraz daha yarış tecrübesi kazanmasını beklediğimden yazmadım ama kazanamazlar asla demem.

 

TÜRKSOYLU: Son yarışında çok sürpriz bir konumda TÜRKSOYLU' y yorumlarken sizlere bu atı unutmayalım demiştim. O gün açıkçası çimde bu kadar kötü koşacağını tahmin etmemiştim, aksiyonları çimde iyi değildi ama bugün artık tekrar sentetik pistte aslında kazanmış rakipleriyle de koşuyor fakat bu tay takibimde olduğu için bir kaç yarış daha şans vermek istiyorum. Bugün istediğim bir jokeyle koşacağı için bankom oldu. NOT: Eğer Subike bankolu oyun yapmak istiyorsanız uğraşmayın son ayakla Kızım Didem harici hepsini yazın. 

 

YEDİLİ İLK AYAK: Buobi ve Erbebus