Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Ankara - 10.10.20201. AYAK : 5, 1, 6, 8  7, 3, 2

2. AYAK : 6  4, 2, 1, 5, 7, 3

3. AYAK : 11

4. AYAK : 3 

5. AYAK : 2, 3, 7  5, 1, 6

6. AYAK : 12, 8  15, 20, 4, 3, 16, 1, 5, 6, 9, 13

Bankomun yarıştan çıkmasıyla şablon değişti ve güncellendi.

ÖNEMLİ UYARI!! Maalesef bankom Juno Moneta yarıştan çıktı böyle olunca değişiklikte şart oldu, onun yarıştan çıkmasıyla açıkçası ilk ayakta ne olur bilemiyorum ve o yüzden kapatıyorum. Geceden yorumlarımda belirttiğim PRIOR ve GÜLÜM OSMAN' da artık geniş kuponumun bankosu oldu. Ayrıca Ankara tahmin yazma panelinde arıza olduğundan gece manuel girmiştik tahminleri ve ben yayınlarken şimdi anlıyorum ki kocaman kupon yazmışım :) bununda düzeltmesini 2.ayakta 8 ve 9 nolu atlar, 5.ayakta 4 nolu, son ayakta ise 14 nolu atları şablon dışına atarak sitemizin şablon limitine çektim. Gücü çok olan ve büyük kupon yapanlar yinede bu atlara dikkat etmeli özellikle 5.ayakta dışarı attığım başımın belası ata.

 

GÜNCELLEME-2: Benim sanırım beynim yanmış yada yeni uyandım ondan oluyor yine yanlış hesaplama var şablon fiyatında o yüzden artık GÜLÜM OSMAN' ı da 2. banko olarak yazdım kupona    

 

 

JUNO MONETA: Dün İstanbul son ayak için Ayhan' a fena kızgınım o yüzden bugün uzak durmam lazım ama yapamadım, sanırım aman kardeş kazanma biz biraz maiden olalım tabeladan para toplayalım demişler gibi bir yarış koştu Türsoylu ile. Biz buradan şimdi yazdık diye ilk yarışında ilk kazandığı koşusunu görsekte şaşırmam ama o attan artık kazanana kadar uzak duracağımda garanti çünkü bal gibi belli yarışından. Her neyse JUNO MONETA' nın en azından öyle bir durumu yok zira son 4 yarışının üçünü kazanırken birisinde son yarışında bile oldukça iyi atları geride bırakırken neredeyse kazanıyordu burunla kaybetti. Bugün 60 kg lık sıkletiyle Keremeyle, Oğlum Delil ve Storm Black' in önlerde olacağı yarışta düzlüğe sermayeli ama orantılı bir şekilde beklerse JUNO MONETA sonlarda yapacağı bindirmelerle bu grupta kazanmaya çok yakındır. Özellikle Kerem Eyle' nin sıkletinin ağır olması, Prince Anatolian' ın eğer yazılamamışlık yapılmamışsa eksik işleri ibreyi JUNO MONETA' ya döndürmüş vaziyette risk alıp ilk ayaktan banko yazıyorum.

 

3.Ayak KARADENİZ KOŞUSU: Klasik yarışlardan olan Karadeniz Koşusunda favorim PRIOR isimli kısrak olacak, biliyorsunuz son yarışında ona karşı önde boş kalacak diye After Tulip' i banko yazmıştım ama aleyhine şartlarda bile çok kolay yarış kazandı. Ve her şeyden önemlisi Gökhan ile uyumu muhteşemdi. Evet bugün karşısında hiç kaybetmemiş Luna Lovegood gibi muteşem bir kısrak var fakat Luna Lovegood bir sıkıntı yaşayıp Gazi günü en önemli yarışlara katılamamıştı. Evet Luna Lovegood' un yarış hazırlıkları çok çok iyi ama bugün ilk mağlubiyetini tatmasını da bekliyorum lakin bu beklentimi boşa çıkaracak kadar ultra bir at Luna o yüzden PRIOR' u sadece normal kuponuma banko yazarım diyebiliyorum. Geniş oyunda yanına LUNA LOVEGOOD ve FLAHSHING GIRL' ü ekledim.      

 

GÜLÜM OSMAN ve GLITZY: Rakip tanımaksızın kazanmaya devam eden GÜLÜM OSMAN böyle giderse ekürinin diğer şampiyonu Kingsman gibi Gazi Koşusunda favori adaylarından birisi olmaya aday gösterilecek gibi. Yani hakikaten çok güçlü kalite kokan çok karakterli bir tay, yarışları kazanırken hiç sırıtmadığı gibi az farklarla kazandığı yarışlarda bile aslında kazanacağını düzlük üzerinde belli ediyor. Bugün çok uygun rakiplerle koşacak en ciddi rakibi olarak gösterilen Anadolu Aslanı isimli tayda yasaklı madde bulunduğu için muhtemelen koşmayacak ve tüm ağırlık tamamen programda GÜLÜM OSMAN' da olacaktır ve çok ciddi favori çıkacaktır. GÜLÜM OSMAN' ın kaybedeceğine dair aslında çokta ümidim yok amaona sürekli geçilmesine rağmen GLITZY' den bugünkü jokeyiyle çok daha iyi bir performans beklediğimden yanına yazıyorum.  

 

YEDİLİ İLK AYAK: Sıkıntı Yok ve Erkmen