Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İzmir - 18.10.20201. AYAK : 2, 7  6, 3, 1, 4, 5

2. AYAK : 2

3. AYAK : 4, 7, 3, 5

4. AYAK : 3, 1, 6 

5. AYAK : 5, 3  2, 8, 7, 1, 4

6. AYAK : 9, 8, 2, 4  10, 14

KHAN OF THE SEA: Bugün zorlu İzmir programında banko yazacağım isim KHAN OF THE SEA olacak. Son yarışlarında aslında fena performanslar sergilemiyor ancak hep iyi koşan rakiplerine çarpılıyor. Bugün avantajlı bir kulvardan çıkıyor, kendisine 3 defa binip ikisinde 2.yapan binicisi nezaretinde gayet uygun bir grupta koşacak. Seri isimlerinde bir araya geldiği yarışta düzlüğü güzel yerlerde dönerse sonlarda yapacağı bindirmelerle ilk galibiyetini almaya yakın gibi görünüyor. Normal şartlarda riske girilecek bir yarış değil, açıkçası normal bir program olsa 1 den 9 a kadar ayırmadan yazarım ama böyle bir riski alacağım ve şansımı deneyeceğim.

 

VICTORY RHYTHM: Sadece merak ettiğiniz için bu yorumu yazacağım, çünkü aranızda hala bazıları neden böylesine ağır favorileri yıktığımızı soruyor, yani VICTORY RHYTHM elbette programın haklı favorisidir ve elbette şansının çok fazla olduğunun bende farkındayım fakat bu tip atları kolay kolay tek yazmıyorum bunuda anlatamadım gitti. Kaldı ki yamak yarışı bu yamakların arasında da en iyisi bence Berkan Çığla, iyi yer tutan sakin olan kazanacaktır. VICTORY RHYTHM bende küçük kuponlarda tek olur ama geniş oyunlarda CONGENIAL SON ve BLACKBALL benim yazacağım isimler olurlar, aklımda kalan isim Look Star oldu ona yer açamadım bakalım o da İstanbul' da Yiğitcem gibi terletecek mi?

 

Ben çok at yazdım ama yaptığım görüşmelerde ilk ayakta Kocaoğlan, son ayakta Kara Dere' nin ekibi ikisindende etkili yarış bekliyorlar, şansınızı bu atlarla da deneyebilirsiniz.