Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İzmir - 14.1.20211. AYAK : 3, 9  7, 4, 2

2. AYAK : 7, 4, 2, 6  3

3. AYAK : 3, 4 

4. AYAK : 2, 5  1

5. AYAK : 1, 5  2, 3

6. AYAK : 6, 7, 10, 3

HARLAK: Herşeyden önce bu rakiplerinden %100 çok daha iyi bir at olduğuna inanıyorum, 103 günlük arası olmasa bu rakipleri yanına ben yazmazdım ama biliyorsunuz ki bana ara veren atlar tek yazdığımda yaramaz, sırf o yüzden yanına at yazdım ama şu hususu da unutmayın Tutumlu Ekürisi bu ara fena yarışlara imza atıyor ve o eküride de atlar birbirini kıskanmayave bundan dolayı iyi koşmaya devam ediyorlar :) O yüzden her ne kadar ben yanına at yazsamda bu kural bugün bu atlada devam edebilir.

 

HASKARACA ve BÜTÜNAY: 3.ayağı iki isimle risk ettim, bunlardan HASKARACA artık kazanıp 1.lik hasretine son verebileceği bir grup yakalamışa benziyor, ön grubun içinde rahat bir şekilde sermayesini saklayarak düzlüğe girdiği takdirde bence bu rakiplerine zor kaybeder. Aksi durumda belki işler karışacak ama ben yinede yanına sadece BÜTÜNAY' ı yazacağım, normalde bu safkanı hiç sevmem ve tutmam karakterinden ötürü lakin ait olduğu eküride iyi bir kıpırdama var ve BÜTÜNAY' da bu kıpırdamadan nasibini alıp kazandı, ayrıca Mehmet ile uyumunu da göz ardı edemem,ki Mehmet kendi atı My Sultan varken BÜTÜNAY' a biniyor, zaten My Sultan' ı yazmamamın nedeni de budur. My Sultan' ı kazanacak durumda olduğuna inansa 4 kiloluk apranti indirimini falan takmaz kendi atına binerdi diye düşünüyorum. 

 

EL NINO: Söylenecek çok şey yok, yanına bu rakipleri yazmamın nedeni belli ve çok basit. Muhtemelen %65-70 civarında EL NINO günün favorisi olacak, o geldiğinde ise bu altılıdan bi halt olmayacak onu tek atıp altılı tutturacağıma kuponumun tutmamasını yeğlerim (Bu arada çok kalabalık zorlu programlarda elbette bende tek atarım). O yüzden eski üyeler ezbere bizi biliyor, huyumuzu ama yeniler bunları bilmeli öğrenmeli ve anlamalı. Oldu ya bir aksilik devreye KURU SOĞAN ve bir ihtimal önde boş kalacak AVUKAT' ı geniş oyunuma yazdım. 

 

GYPSY GIRL: Tek atacak kadar tuttuğum ve buna rağmen yanına at yazdığım isimlerden birisi. 168 liralık geniş oyunumu 42 liraya çevirip öyle yayına vereyim diyede çok düşündüm ama son koşudaki yarışın muhtemel gidişatı kafa karıştırıcı. Önde gidenlerin durumu içler acısı, bekleyenler yada ortada gideceklerin çoğunun start problemi, bazılarının karaktersizliği(en güzel örnek Komshu) beni buna itti. GYPSY GIRL' ü tek atmayınca toplamda son ayağa  4 tane kısrak yazdım ama gıcıklığına ve birazda aprantisinden dolayı yazmadığım Komshu ve Serpinti başta olmak üzere tuttuklarınızı ekleyebilirsiniz. 

 

YEDİLİ İLK AYAK: Şebnem Hanım ve Uçanyamuk..!