Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Kocaeli - 15.1.20211. AYAK : 9  5, 1, 4, 2, 3, 6, 8, 7

2. AYAK : 3, 6, 1  4, 5, 8, 9

3. AYAK : 4  1, 3, 2

4. AYAK : 7  6, 3, 5

5. AYAK : 2  3, 1

6. AYAK : 7 

SÜRPRİZ BANKO....!

KUZEY YAĞMURU: Dün İzmir' de ne dediysem bugünde Kocaeli' de o sözler bu safkan için geçerli, yanına rakip yazma sebebim belli beni çaresiz bırakacak bir program olmadıkça böyle ağır favoriler bende banko olmamaya devam edecek. Dün El Nino sıkıntı yaşadı ve sonuncu oldu, bugün KUZEY YAĞMURU' nun öyle bir sorunla karşılaşmayacağını düşünsem de bugün 15 Ocak 2021 ve bu at bugün ayrı ayrı şehirlerde 2.haftanın sonunda 3. yarışına çıkıyor. 1,5 yılda sahibine 3 milyon, eski para yazınca daha iyi anlaşılıyor 3 trilyon para kazandırmış bu ata bakınca Allah' ım bana da at koşmak nasip ettin ama neden bana eşşekleri nasip ettin demeden edemiyorum. Normalde bir İngiliz atını ayrı şehirlerde 2 haftada 3 defa koşmak benim aklıma mantığıma sığmıyor. Evet büyük ihtimalle yine kazanacak belki ama ya yarınlar...! Her neyse, rakip olarak üç tane isim yazdım ama bugün sitili rakipleri özellikle temposuna bulaşmak istemeyebileceklerini düşündüğüm ÇAKAL CARLOS' un ilk kum sınavını merakla bekleyeceğim, sitili rakipleri için ilginç bir gün olacak zira bu ata bulaştıkları an tabela dışı kalacakları neredeyse garanti, diğer türlü belki. O yüzden mantıklı olanı seçebilirler, buda ÇAKAL CARLOS' un hele hele birde bu pisti yapacağım derse(bence yapacak kan var) o zaman işler değişir.      

 

SENNA: Ah keşke başkası binsede şöyle biraz heyecanla şu yarışı izleseydim ama maalesef benim meşhur jokeylerim nasıl oluyorsa bir şekilde bana denk geliyor. Umarım saçma sapan yerlerde umarım en gerilerde olmak yerine şu lanet yarışı grubun tam ortasında takip eder. SENNA beklediğimi yaparak bugün ilk defa kum piste çıkıyor, yarış kağıt üzerinde oldukça hızlı geçecek İstanbul iç pistteki hazırlıklarıda gayet iyi olan bu kısrak beklediğim gibi bu pisti koşacağım der vede bana göre en önemlisi jokeyi adam akıllı yerlerde yarışı takip ederse sonlarda yapacağı bindirmelerle sonuca gidecektir. Risk edip banko yazacağım isimdir, tek atmasam %100 kapatacağım bir koşu olduğunun altılını çizmek isterim.

 

Son ayakta son derece sürpriz bir atı banko yazdım ama elbette buna çoğunuz cesaret edemeyecek, o dostların ilk durak yeri bence KUZEY YAĞMUR' u olsun. Ayrıca 5.ayakta ES ROBERO' da VALOR gibi son yarışı muazzam olan bir eküriyle kazanmaya çok yakındır ve aslında bu ekürileride tek yazacak kadar tutuyorum. Son bir notta ilk ayağa olsun; takipçilerim bilirler ki ÖZÜMCAN ve DEFNE YAPRAĞI son yarışlarında ya banko ya favorim olan isimler, hepsi yapmama rağmen ikisini çok ön planda tutuyorum. Özellikle misli oyuncular şansını deneyebilir.