Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

Adana - 19.1.20211. AYAK : 3, 6 

2. AYAK : 6, 9, 3, 12, 10, 4  2, 5, 7, 8

3. AYAK : 2  5, 7, 4, 3

4. AYAK : 5 

5. AYAK : 4, 1, 2  3

6. AYAK : 3, 1  6, 8, 5, 10, 9, 2, 7

SOUL OF NYX ve CRO MAGNON: İlk ayağı iki taydan birisnin kazanması gerek, yarış içinde ön gruba atlayacak 3-4 tane rakibinin olması sebebiyle SOUL OF NYX oldukça ön plana çıkıyor, binicisinin kapanma hastalığına yakalanmaması halinde bu tayın yarışı kazanacağına şahit olacağımızı düşünüyorum. Eğer bir aksilik yaşar yada eksik koşturulursa devreye bugün önde bekleme yapacağını düşündüğüm CRO MAGNON' un devreye girmesini beklerim. 

 

KAYASEL: Nihayet kazanan safkan artık bu şansızlığını yendi, kendinden beklenen yarışları da artıkyavaş yavaş yapacaktır. Bu zamana kadar hep üst gruplarda koştuğu için kazanamayan KAYASEL son yarışını çok uygun bir startta koşarak moral kazandı ve kazanmanın tadına vardı. Kolay kolay hata yapmadan binen, bindiği atta birşey varsa elinden gelen herşeyi yapan Hışman Çizik idaresinde bence bugünde kazanan olacaktır, bankomdur illa ki rakip soranlara bence öncelikli rakip Günsalar sonrada Aşkartay olur..

 

NOT: Kuponu küçültmek isteyenler için önereceğim ilk yer 3.ayaktır, bence ilk üç sıradan yazdığım atlar yeterli olur. Ayrıca çift bankolu kupon yapanlar 5.ayakta beni hayal kırıklığına yaratan yarışlar yapan No Way Out ve son ayakta dışarıda kalan iki taya dikkat etsin.

 

YEDİLİ İLK AYAK: Köçek ve Hüma Sultan