Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İzmir - 21.1.20211. AYAK : 1, 3, 4, 6  2, 5

2. AYAK : 4, 6, 8, 2, 1  3, 9, 5, 7

3. AYAK : 3

4. AYAK : 1, 2 

5. AYAK : 3, 4, 2, 5 

6. AYAK : 2, 5, 4  7, 6, 8, 1, 3

Tahminlerim şu şekilde;

Küçük veya Misli Şablon

1.AYAK: 1,,,,3,4

2.AYAK: 4,6,8,2,1,,,,,,3,5,9,7

3.AYAK: 3 BLACKBALL

4.AYAK:1,2

5.AYAK: 3 ŞÜKRANHANIM

6.AYAK: 2,5,4,,,,7

 

Normalde ben sadece ve sadece yorumları insanların okuyarak kurgu yapmasından yana olduğumdan sayfamda böyle Küçük veya Misli şablon diye ayrıca yazmam çünkü insanların hazır numaralar yerine okuyup bir şeyler kapmasını istemişimdir o yüzden 12.seneye giren sitemizde arada sırada yazsamda hep bildiğimi okudum bundan sonrada çoğunlukla öyle olacak. Bugün sadece bu küçük kuponu yayınlayacaktım çünkü bugünkü programın bana göre hakkı o kupondur ama yorumlarda belirttiğim hususlar buna engel oldu, çünkü ne kadar küçük program olursa olsun bazı ince detaylardan dolayı geniş kupon yayınladım. Yinede bugünlük bu küçük şablon kısmını okuma sevmeyenler için yayınladım, gerçi bu yazdığımıda okumazlarda neyse :)) ama en azından okuyanlar hayola Cemil demelerinin sebebini anlayacaklar.  

 

ARSLANTURBO: Geçmişte kumda da başarılı yarışları olsada bu safkanın çiminin çok daha iyi olduğu aşikar, son yarışında sentetik pistte kazanarak moral bulan ARSLANTURBO bugün kum pistte üzerine fazla gidilmeyecek bir ortamı bulduğundan kazanması ve rakiplerine direnmesi kuvvetle muhtemel, MİSLİ KUPONLAR yada KÜÇÜK KUPONLAR TEK YAZMALI. 

 

BLACKBALL: Epey zamandır uzak durduğum Gökhan Gökçe' ye bugün bindiği BLACKBALL ile güvenmek durumundayım, öyle bir ortamda koşacak ki kazanamaması hakikaten sadece Gökhan' a yazmalı. Zaten çok formda olan bu safkan bugün Avukat,Robin Son ve Look Star gibi önde rahat durmayacak serilikte rakipleriyle koşacak. Robin Son' ın arası olmasa, Baba Avcı' ın eski yarışlarından uzak bir görüntü vermesi beni bu tercihe zorlayan sebepler oldu diyebilirim. 63 kiloyla Avukat favori gösteriliyorsa benim bugün BLACKBALL' ı tek yazmam lazım, öyle de yaptım zaten bankomdur. Rakip soranlarda zaten yorumlardan anlamıştır bana göre rakip Robin Son ve Baba Avcı' dır. 

 

KOCAOĞLAN ve NALDÖKENBEYİ: Son yarışında ön grubun ardında bekleyince süper bir performansa imza atan KOCAOĞLAN sanırım gerek ilgililerine ve gerekse o tip yarış koşanlara yani her yarışında yürü babam yürü diyenlere süper bir cevap verdi. Bugün belki eski sitiinde koşsa da başarılı olacak ama bu at net bir şekilde gösterdi ki son yarışındaki taktikle çok iş yapacak. Rakipleri arasında Kaizbert' in oğlu NALDÖKENBEYİ' ni çözemedim, gücünün sınırları yavaş yavaş ortaya çıkacaktır bugün bakalım nasıl koşacak ama açıkçası Kadir' in bu ata çok şey verdiği ortada, sırtlanması gereken bir at ve Kadir' de bunu iyi yapıyor ah birde şu dış kulvar hastalığı olmasa Kadir' in. İki tayı ben ayırmayacağım.

 

ŞÜKRAN HANIM: Bu dişi tayın görüntüsünü çok beğeniyorum, son yarışında kumda çok iyi bir performans gösterdi fakat o gün saha ıslaktı bugün öyle olmayacak. Bugünde etkili koşacağım derse bence kazanır ama en azından geniş oyunlar bu riski bugün için almamalı zira kabalaşacak kumda tam tersi senaryo olabilir. Bana göre ya kazanacak yada sonlardan yer kapacak, kötü koşarsa bence rakiplerinin gücü en azından Rosemon' un arası olduğundan bugün için tam anlamıyla eşittir. ŞÜKRAN HANIM bugün için MİSLİ KUPONLAR yada KÜÇÜK KUPONLARA TEK önereceğim bir başka isimdir. 

 

UYARI..! Yeri olup illa ki geniş oyun yapacağım diyenler 2.ayakta dışarıda kalan Şüfne Kızı ve  5.ayakta Key Of Love' ı da yazmalı benim geniş oyunda sitede yazacak yer kalmadı. Reelde profesyonel geniş oyunlarda hepsinin yazıldığı yarışta 1 at dışarıda bırakılmaz.