Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İzmir - 22.1.20211. AYAK : 2, 3  7, 4

2. AYAK : 2, 6, 7

3. AYAK : 6  1, 3, 8, 5

4. AYAK : 5  4, 3

5. AYAK : 3, 6  5

6. AYAK : 10, 6, 5, 1  8, 4

ÜNALAMCA: İlerleyen yaşına rağmen bu grupta bu ortamda en şanslı isim olmayı hakeden bir isim. Eski sahibi etkili jokeyiyle kazanmaya yakındır. Yanına geniş oyunumda GENÇBERK ve NEHİRİNOĞLU' nu yazıyorum. Bana göre hali hazır şablonumda en sıkıntılı tercihim 2.ayak diyebilirim. 

 

QUEEN OF PROTI: Daha öncede çok defa banko yada favori olarak kuponumuza yazdığımız QUEEN OF PROTI start çıkışında çok oyalanmadığı takdirde bu koşuyu kazanacaktır,aksi durumda yani geç çıkması durumunda devreye tam mesafesinde koşacak PRINCESS DI ve önde bir anda boş kalabileceği bir ortamda koşan INNOVATION' u geniş oyunumda yazacağım.

 

GÜLBABA: Mesafeye bence yatkın bir isim ama bugün için ne yapar tam kestiremediğimden tek yazmadım geniş oyunuma ama ne olursa olsun bu grupta bu mesafede bence favori olmayı hakeden bir isim. Geniş oyunumda yanına kağıt üzerinde bana göre iki rakip var onlarda SİYAHÜZÜM ve LEVENTHAN onları yanına geniş oyunumda ekledim.

 

NOT: Teksiz geniş şablon yayınladım ama bunu bankolu kupona çevirmek isteyenler benim şablona yazamadığım ilk ayakta Şebnem Hanım ve Tumbul Hüseyin, 2.ayakta Ovakaya, Rodrigez ve Yücelir, 5.ayakta Gönlümün Efendisi başta olmak üzere tuttuklarını eklemelerini tavsiye ederim.

 

YEDİLİ İLK AYAK: Son yarışında çok cazip konumda beklediğim yarışını yapan BILLY KID uygun sıkletiyle en azından ikili yapmalı.