Tahmin detayları

Cemil Amaç

Cemil Amaç

İstanbul - 23.1.20211. AYAK : 7  10, 5

2. AYAK : 2, 3, 7, 10  4, 5

3. AYAK : 9  12, 7, 4, 5, 2

4. AYAK : 1, 3  5, 4, 2

5. AYAK : 4  11, 9, 6, 3, 2, 10

6. AYAK : 5 

UYARI!!! 2.ayakta normalde 3.sıradan yazdığım Belinay Sultan' ın şablonda çıkmadığını yayınladıktan 2 dk sonra farkettim, o hatay düzeltmek adına 5.ayakta Atlısavşçı isimli atı şablon dışına çıkarttım.

 

ÖZGÜNSTONE: Bugün şu koşunun hızlanacağına kendimi inandırsam ÖZGÜNSTONE' nun yanına asla at yazmaz ve tek yazardım ama maalesef bunu yapamadım. Koşunun liderliğini çok büyük ihtimalle Yetim Ali alacak, arkasına Çelikman ve Baypatron takılırken onları Büyük Atlı izleyecektir. Düzlüğe kadar öndeki bu 4 isim koşuyu hızlandırmayacak ve dirençli kalmak adına birbirlerine baskı yapmayacaklardır, eğer aksi bir durum olacağına yani özellikle düzlüğe girilirken birbirlerinden avans alacaklarını bilsem buna inansam son 300-200 arasına kadar saklanacak ÖZGÜNSTONE' nun bu ortamdan galip çıkacağını düşünür geniş oyunuma da banko yazardım fakat bu olmayabilir ve ÖZGÜNSTONE yetişemeyebilir. Böyle bir senaryoda Yetim Ali' de üzerindeki de benim asla güvenileceğim bir at olmadığından bu koşu hakikaten çok zor ama bu koşudan daha zorlusu programın ta kendisi o yüzden normalde ya ÖZGÜNSTONE tek yada hepsine kadar gideceğim yarışta büyük bir risk alarak 1 tane önden, bir tane ortadan, bir tanede geriden gelecek 3 atı üç ihtimali göz önünde bulundurup ÖZGÜNSTONE, YETİM ALİ ve BÜYÜK ATLI yazıp şansımı üç atla deneyeceğim. Burayı geçersem son ayağı görürüm umudundayım. 

 

LOKUM OĞLU: Son yarışını Kartataş idaresinde kazanmasına rağmen Karataş' ın Duman' a bindiği gözlerden elbette kaçmıyor fakat LOKUM OĞLU' nun da bugün büyük ihtimalle öne düşeceği ve önde yalnız kalacağıda gözlerden kaçmamalı. Bu safkan forma girdiğinde hep iyi koşuyor ve yine aynı yoldan devam edip forma girdiğinden beridir 5 yarıştır hep çok etkili koşuyor. Alternatif banko olarak düşünebiliriz. 

 

GIRL GONE BAD: El değiştirdiği son koşusunda çok rahat bir galibiyet kazanan GIRL GONE BAD bugün epeyce kilo düşerek koşacak. Mesafe uzayınca bir anda kendini gösteren GIRL GONE BAD için bugünde lehine şartlarda koşuyor. Burada takip atlarımdan birisi Centenario' da var fakat oldukça zorlu ve cazip programda artık risk almak zorundayız, iyi bir yer ve akıllı zamanda yürütüldüğü takdirde GIRL GONE BAD' in kazanmaya bu yarış içinde devam edeceğini düşünüyorum. Bankomdur, en azından Adana' da tek yazdığım ve açıkçası utandığım bir tekten ziyade mantıklı şansı olan ve üzerine koyabilecek bir banko yazıyorum. 

 

YEDİLİ İLK AYAK: Chaotic ve Redamancy